23.11.2020r.Rekodzieło. Temat: Zabawy sensoryczno-motoryczne.

Witam was ponownie i zapraszam do wspólnej zabawy nad sprawnością sensoryczną ,taką jak : dotyk ,koordynację wzrokowo-ruchową , usprawnianie palców dłoni . Pamiętajmy , że ćwiczenia robione co dziennie i o różnych porach dnia, pozwalają nam poznać możliwości dziecka w trakcie zabawy i porównać jakie postępy robi dziecko np. po kilku dniach , miesiącu…. . Pamiętajmy , że postępy dziecka u jednych dzieci będą szybsze , a u innych wolniejsze. Podchodź my do dzieci w dobrym nastroju i samopoczuciu , gdyż dzieci ciebie obserwują i mogą zareagować odpowiednio do twojego nastroju, a tego nie chcemy. Nie podnośmy głosu jak coś nie wyjdzie. Film pokazuje jakie prace i zabawy możecie wykonywać . wybierzcie sobie ćwiczenia lub sami coś wymyślcie.

Pozdrawiam . Andrzej Janiak


23.11.20 – 3A – ZK – Muz – Zabawa ruchowa ze śpiewem

Dzień dobry!

Na dzisiejsze nasze spotkanie przygotowałam dla Ciebie zabawę ruchową ze śpiewem. Poniżej znajdują się dwa nagrania: „Labado” i „Tańczymy labada”. Spróbuj razem z Panią Agnieszką!

Nagranie 1. Labado z Panią Agnieszką

Źródło: nagranie własne

Nagranie 2. Tańczymy labada z Panią Agnieszką

Źródło: nagranie własne

Życzę dobrej zabawy!

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Agnieszka Kowalczyk16.11.2020r.Rękodzieło. Temat: Robimy aniołka z papieru

Witam wszystkich ponownie i zapraszam do wspólnego wykonania aniołka z papieru. Będzie to ozdoba na waszą choinkę . Zbliżają się święta , które przynoszą nam dużo radości i wielu spotkań w gronie rodzinnym i przyjaciół . ZAPRASZAM I ZACZYNAMY . Do wykonania aniołka potrzebne nam będą takie materiały jak : blok z papierem kolorowym, nożyczki , klej . film który wam przedstawiam pokazuje krok po kroku , co i w jakiej kolejności należy zrobić . To wy wybieracie kolor papieru. dobrze by było zrobić kilka aniołków w różnych kolorach. Aniołki w domu to ważna rzecz.

Jest to praca rodzinna więc proszę się nie denerwować jak coś wam i waszym dzieciom coś nie będzie wychodzić. Jak coś w tej pracy będzie za trudne to możecie spróbować takiego aniołka namalować np. farbkami lub kredkami. Pozdrawiam was .

Andrzej Janiak


16.11.20 – 3A – ZK – Muz – Fitness. Kształtowanie koordynacji pracy RR i NN.

Dzień dobry!

Na dzisiejsze nasze spotkanie przygotowałam dla Ciebie układ ćwiczeń przy muzyce. Będziemy pracować nad koordynacją pracy RR i NN. Przebierz się w strój sportowy. Przygotuj trzy białe kartki papieru. Zobacz koniecznie nagranie i zatańcz razem z Panią Agnieszką!

Fitness z Agnieszką

Będzie mi bardzo miło, jeśli nagrasz mi swoje wystąpienie lub zrobić zdjęcie i wyślesz na stronę szkoły!

Życzę dobrej zabawy!

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Agnieszka Kowalczyk


Kategorie

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30