
Każde osoba zasługuje na przestrzeń, w której może rozwijać się w swoim tempie — bez ocen, bez presji, z uważnością i szacunkiem.
Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu „Uczymy się żyć razem” od lat wspiera wszystkie osoby w spektrum autyzmu oraz ich rodziny, tworząc bezpieczne miejsce do terapii, edukacji i budowania relacji. Organizujemy warsztaty, zajęcia wspierające rozwój oraz spotkania, które pomagają lepiej rozumieć potrzeby naszych podopiecznych i ich bliskich.
Przekazując 1,5% swojego podatku, wspierasz:
- terapię i rozwój osób w spektrum autyzmu,
- działania edukacyjne i warsztatowe,
- realną pomoc dla rodzin,
- budowanie bardziej otwartego i empatycznego społeczeństwa.
To prosty gest, który ma ogromne znaczenie.
Dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie.
Masz czas do 30 kwietnia – nie odkładaj dobra na później! Twój gest to wielka zmiana w życiu naszych podopiecznych.
Razem tworzymy lepszą przyszłość! 💙 Dziękujemy!
Zapraszamy do złożenia oświadczenia podatkowego 🙂 macie czas do 30 kwietnia 2026 r. -> https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit


Comments are closed